Skip to main content
search

Výrobci systémů a komponentů LPG které zastupujeme v ČR

Jsme dovozcem a distributorem kvalitních komponentů a souprav pro přestavby vozidel na pohon LPG a CNG

Výrobci systémů LPG a typové schválení

Naše firma Gasinsight s.r.o. je držitelem typových schválení vydaných MD ČR pro přestavby vozidel na pohon LPG & CNG.
Souprava pro benzínové motory je schválena pod názvem Solaris Gi.
Souprava Solaris Gi zahrnuje tyto značky / výrobce řídících jednotek sekvenčního vstřikování LPG & CNG:
Alex Optima, Alex Idea, LPGTECH, Solaris OBD, HL Propan MAGIC

Jsme také držiteli typového schválení pro přestavby dieselů na duální pohon Nafta+LPG a Nafta+CNG známé jako Dieselgas.
Soupravy pro dieselové motory jsou schváleny pod názvem Solaris Diesel LPG a Solaris Diesel CNG

Dovozce a distributor

Jsme akreditovaným zástupcem a výhradním dovozcem pro ČR systémů  ALEX, LPGTECH, Solaris a FuelFusion a celé řady výrobců montážního, servisního materiálu a dílů pro přestavby vozidel na pohon LPG i CNG a jejich údržbu které nabízíme v našem e-shopu LPGPROFI.

Většinu sortimentu držíme trvale skladem a objednávky realizované do 14.00 hod odesíláme ještě ten týž den. Poskytujeme profesionální technickou podporu pro všechny zákazníky eshopu LPGPROFI.CZ. Vzhledem k našim dlouholetým obchodním kontaktům s mnoha výrobci i zahraničními distributory komponentů LPG a CNG jsme schopni zajistit velmi široký sortiment náhradních dílů pro systémy LPG a CNG v automobilech a to i takových, které se u nás běžně nevyskytují.

Souprava pro přestavby benzínových motorových vozidel Solaris GI

Jsou systémy vstřikování LPG menších výrobců stejně dobré jako výrobky velkých a známých značek?

Velikou výhodou menších výrobců systémů vstřikování LPG, kteří mají výrobu svého systému plně v rukou a pod kontrolou je možnost bezprostředně reagovat na podněty trhu i na podněty např. technického charakteru.

Ať je to například úprava software na základě smysluplného požadavku některého z obchodních partnerů i z řad montážních firem, nebo rychlá pomoc techniků výrobce při řešení nějakého problému s přestavěným vozidlem.

Menší výrobci systémů LPG jsou prostě pružnější a kreativnější.

Letité zkušenosti potvrzují mnoho nevýhod     

 Máme dlouhodobě ověřeno, že velcí výrobci systémů LPG, kteří prodávají tisíce přestavbových sad nemají možnosti, ani zájem o jakýkoli individuální přístup. Mají sice známé jméno díky marketingu i tradici a většinou i solidní kvalitu.

Vždy si to ale nechají dobře zaplatit. A pokud zrovna prodávají montážní sady za relativně nízké ceny, vynahradí si to na vysokých cenách náhradních dílů a servisním materiálu, nemluvě o často obtížné dostupnosti servisu, který by byl schopen řešit případné problémy přijatelným způsobem a za únosné ceny.

Častým problémem v bývají např. uzamčené řídící jednotky některých plynových systémů. Některé si dovezou nic netušící noví „šťastní majitelé“ ze zahraničí, ale u některých systémů to začíná být módní i u v tuzemsku prováděných přestaveb.

V některých případech není možné jednotku odblokovat jinak, než jí poslat k výrobci na odemčení a smířit se s nemalými finančními náklady v řádu několika tisíc korun. 

Obchodní zastoupení systému Prins      

Úzce spolupracujeme se zástupcem firmy Autogassystems Prins pro ČR. Jsme oficiálním autorizovaným partnerem servisní sítě Prins v ČR.
V rámci obchodní spolupráce nabízíme přestavby na LPG některých vozidel s přímým vstřikováním se systémem Prins VSI 2.0-DI.

Hlavním tématem naší spolupráce se značkou Prins je diagnostika, servis a prodej originálních náhradních dílů pro systémy Autogassystems Prins.

Nabízíme profesionální diagnostiku a dokonalou znalost systémů Prins.

Rešíme opravy, provádíme diagnostiku

Close Menu