Skip to main content
search

SOLARIS DYNAMIC OBD a SOLARIS DIESEL

Výrobcem řídící jednotky vstřikování plynu LPG nebo CNG značky Solaris Dynamic OBD je polská firma CAR-GAZ Biz. Systém vznikl před léty na základě spolupráce s Kanadskou firmou BluePower. Systém je dlouhodobě prodáván hlavně v SRN, kde má také schválení  pro autorizované přestavby podle německých předpisů Abgasgutachten. Díky tomu i naše firma „umí“ přihlásit přestavbu se systémem Solaris v Německu. Jednotka Profi přestavby na pohon LPGje vyráběna na špičkových automatech a je vysoce spolehlivá. S výrobcem systému Solaris máme velmi dobré vztahy již od roku 2007( v té době ještě v jiné firmě – viz.info“ o nás“). Za tuto dlouhou dobu si u nás tento zajímavý systém oblíbila řada montážních firem LPG a hlavně spokojených uživatelů vozidel na LPG.
Systém Solaris Dynamic OBD můžeme v současné době legálně sestavit z mnoha alternativních komponentů, které můžeme vybírat mezi mnoha výrobci systémů LPG.
Kvalitní řídící jednotka LPG/CNG s modulem pro propojení s OBD diagnostikou vozidla může být použita s řadou schválených reduktorů podle montážních možností i výkonostních požadavků. Také výběr plynových vstřikovačů je opravdu široký a zahrnuje škálu od základních vstřikovačů Valtek T30 přes tuzemské Magic JET či FX až po špičkové vstřikovače plynu HANA 2000 a  LPGTECH DRAGON.

Značka Solaris kromě výroby sekvenčního vstřikování LPG a CNG pro benzínové zážehové motory je hlavním leaderem systémů pro duální pohony dieselů známých jako Diesel Gas. Solaris Diesel Dual Fuel je systém pro přestavby dieselů, zejména v nákladní dopravě. Solaris Diesel Dual Fuel

Close Menu