Přestavby LPG

Přestavba na LPG? Ano to je možná cesta k tomu, jak ušetřit při provozování vozidel. Mixování dvou paliv se vyplatí už nějakou dobu.

Zbytečné spalování navíc? Už ne

Díky přestavbě motoru na LPG bude váš motor moci pracovat s úsporou vašich nákladů a zároveň se i znatelně sníží emise uhlíku. S účinností 75-85% spalování můžete počítat u většiny dieselových motorů. Začnete-li počítat s přestavbou dieselového motoru na LPG, zároveň tedy i s instalací vstřikování LPG, zjistíte, že míra spalování vašeho motoru může dosáhnout účinnosti 95-98%, tento rozdíl ve spalování je pak oproti dieselovému motoru až o 10%. Znamená to zároveň i to že při provozování motoru přestavěného na LPG se zbytečně spálí jen 2%.

Jde o vstřikování

Do motoru přestavěného na LPG se totiž malé množství LPG dávkuje pomocí LPG vstřikovačů. LPG může po sání fungovat jako katalyzátor pro zlepšení celého procesu spalování a tím způsobuje menší ztráty ve spalování.

Jen to nejlepší

Lepší výkon i lepší dynamika vozidla, dva faktory, které jsou na tom lépe právě díky LPG vstřikování. Díky úspornější jízdě se zároveň snižuje spotřeba nafty a zvýší se tím dojezd. Pokud vás trápí hluk z motoru, pak dobrou zprávou pro vás určitě bude i to, že přestavbou motoru na LPG získáte větší klid, díky snížení motorového hluku. Jak už po ekonomické tak po ekologické stránce, je pro vás výhodnější přestavba vašeho dieselového motoru na LPG.