Skip to main content
search

Přestavby LPG

Přestavba na LPG? Ano to je možná cesta k tomu, jak ušetřit při provozování vozidel. Mixování dvou paliv se vyplatí už nějakou dobu.

Zbytečné spalování navíc? Už ne

Díky přestavbě motoru na LPG bude váš motor moci pracovat s úsporou vašich nákladů a zároveň se i znatelně sníží emise uhlíku. S účinností 75-85% spalování můžete počítat u většiny dieselových motorů. Začnete-li počítat s přestavbou dieselového motoru na LPG, zároveň tedy i s instalací vstřikování LPG, zjistíte, že míra spalování vašeho motoru může dosáhnout účinnosti 95-98%, tento rozdíl ve spalování je pak oproti dieselovému motoru až o 10%. Znamená to zároveň i to že při provozování motoru přestavěného na LPG se zbytečně spálí jen 2%.

Jde o vstřikování

Do motoru přestavěného na LPG se totiž malé množství LPG dávkuje pomocí LPG vstřikovačů. LPG může po sání fungovat jako katalyzátor pro zlepšení celého procesu spalování a tím způsobuje menší ztráty ve spalování.

Jen to nejlepší

Lepší výkon i lepší dynamika vozidla, dva faktory, které jsou na tom lépe právě díky LPG vstřikování. Díky úspornější jízdě se zároveň snižuje spotřeba nafty a zvýší se tím dojezd. Pokud vás trápí hluk z motoru, pak dobrou zprávou pro vás určitě bude i to, že přestavbou motoru na LPG získáte větší klid, díky snížení motorového hluku. Jak už po ekonomické tak po ekologické stránce, je pro vás výhodnější přestavba vašeho dieselového motoru na LPG.

Close Menu