Poradna LPG & CNGKategorie dotazu: Ochrana motoru na LPG - přimazáváníElektronické dávkování aditiva LPG pro Dacia Duster 1.6 Sce 2018
Karel zeptal se před 9 měsíci

Dobrý den, chci u vás zakoupit elektronické dávkování aditiva LPG –  Elektronic Valve Protector Klasic kit . Mám Dacia Duster 2018, motor 1.6 Sce – original LPG od výrobce.
Jde o atmosférický čtyřválec 1,6l, 84 kW, průměr hadice na Tkus je 14 mm, vstřikovače mají označení EB2516 ale neznám výrobce. Prosil bych ještě naprogramování. Bylo by to u vás možné objednat? Děkuji, s pozdravem Karel

1 Odpovědi
admin Správce poradny odpověděl před 9 měsíci

Dobrý den,
soupravu elektronického tlakového dávkování aditiva LPG je možné objednat v našem eshopu LPGPROFI. 
Zde je odkaz produktu: https://www.lpgprofi.cz/elektronic-valve-protector
Do poznámky v objednávce uveďte informace, které jste správně uvedl v tomto dotazu.
Průměr LPG hadice ve Vašem případě 14mm, abychom Vám poslali správný rozměr T kusu. Ve Vašem případě se jedná o systém Landi Renzo se vstřikovači LPG MED, kde se používá hadice LPG o vnitřním průměru 14mm. Vstřikovače LPG MED je možné použít pro aplikace aditiva LPG – aditivum je dávkováno do lišty vstřikovače a prochází přes ně rovnoměrně do jednotlivých válců motoru. Tímto způsobem jsou vstřikovače plynu zároveň čištěny a přimazávány, což má pozitivní vliv na jejich životnost a spolehlivost.
Pokud chcete provést nastavení dávkování jednotky podle výkonu motoru, jsou také důležité údaje o počtu válců, objemu a výkonu motoru.