Skip to main content
search

Cena přestavby na LPG – nabídka

Pokud máte zájem o co nejpřesnější cenovou nabídku přestavby Vámi poptávaného vozidla, vyplňte prosím pečlivě níže uvedený poptávkový formulář. Na základě tohoto formuláře Vám vypracujeme konkrétní nabídku na přestavbu Vašeho vozidla.

Formulář pro specifikaci poptávky na přestavbu LPG

Cena přestavby na LPG se systémem sekvenčního vstřikování LPGTECH, který je vycena přestavby lpg_cenik_80baven vysoce sofistikovanou automatickou adaptabilitou s využitím 3D palivových map závisí na typu a výkonu motoru, ale také na konfiguraci přestavbové sady. Orientační ceny přestaveb s jednotlivými typy řídících jednotek systému LPGTECH uvádíme v základním ceníku. Všechny varianty obsahují již v základu vysoce kvalitní přesné plynové vstřikovače, které jiné systémy nabízejí za citelný příplatek.

Při použití vstřikovačů TECH DRAGON má tento systém  nedostižné parametry v přesnosti vykreslení palivové mapy plynu v celém rozsahu provozní a výkonové charakteristiky motoru. Proto dostává motor vždy odpovídající množství paliva LPG. Díky tomu nedochází k snížení výkonu motoru který jinak způsobí  zásah emisního řídícího systému vždy, když zjistí nesprávný poměr palivové směsi. Nedochází také k nežádoucímu zatěžování součástí motoru nadměrně vysokými teplotami vlivem hoření nesprávné směsi paliva zejména ve vysokém zatížení.
Díky těmto vyjímečným vlastnostem mají také vozidla se systémem LPGTECH dlouhodobě velmi úsporný provoz na LPG.
Dokladem našeho tvrzení jsou výsledky realizovaných emisních testů jejichž součástí je i měření výkonů motoru na základní a alternativní palivo benzín(E5) a plyn(LPG) na pověřené zkušebně TÜV Roztoky.
Protokoly konkrétních měření jsou ke stažení níže:

Výkon motoru na LPG  DACIA LOGAN 1,6
Výkon motoru na LPG  DACIA DOKKER 1,6
Výkon motoru na LPG  CITROEN NEMO 1,4

náhradní vozidlo zdarma

Náhradní vozidlo zdarma!

Na celou dobu realizace přestavby Vám zdarma poskytneme náhradní vozidlo. Pouze dotankujete spotřebované LPG.

termín přestavby na lpg

Termín a doba přestavby

Přestavba trvá dva až tři dny podle náročnosti konkrétní montáže LPG. Nejsme rychlodílna na počkání, nic „nešijeme horkou jehlou“. Provádíme precizní montáž s promyšleným výběrem typů a umístění jednotlivých komponentů přestavbové sady LPG. Vždy držíme dohodnuté termíny.

ECU LPGTECH 5let záruka
Alex Autogas profesionální systémy pro přestavby na LPG a CNG
Alex Autogas LPG
Alex autogas reduktor Shark
Alex Autogas vstřikovače Barracuda
Alex Autogas filtr Ultra 360°
prins_logo (1)
Kalkulačka lpg Alex Idea DI
Vstřikovače LPG Barracuda pro precizní dávkování LPG. Slouží také jako náhrada vstřikovačů Keihin pro systémy Prins Autogas

Vstřikovače plynu nejvyšší kvality

Pro přestavby na LPG již v základní sadě používáme špičkové vstřikovače firmy LPGTECH s garantovaným průtokem a dlouhou životností. Vstřikovače se vyznačují velmi rychlou odezvou a schopností práce i při vysokém tlaku plynu.
Cena přestavby na LPG velmi závisí na technické úrovni a kvalitě použitých komponentů! Při výběru systému LPG jsou vstřikovače plynu jedním ze zásadních prvků ovlivňující efektivitu a funkčnost zařízení po celou jeho dobu provozování! 

Reduktor vstřikování LPG SHARK 1200

Spolehlivé a výkonné reduktory

V našich přestavbových sadách LPG používáme reduktory osvědčené kvality. V našem typovém schválení máme možnost použít reduktory Tomasetto Alaska, Artic, ALEX Shark 1200/1500 nebo Alex Turbot 200kW, HL Propan Magic Compact 3/ Magic Power. Máme možnost použít i reduktory od firmy Europegas. 

Řídící jednotka LPG ECU

Řídící jednotky sekvenčního vstřikování LPG

Vysoce sofistikované řídící jednotky vstřikování LPG pro přestavby nejmodernějších benzínových motorů. Jednotky firmy LPGTECH mají standardně záruku 5 let. Využívají propracované strategie automatické adaptace palivových map v trojrozměrném rozlišení s tolerancí pouze 0,3 ms od originálních vstřikovacích časů.
Alternativně také můžeme nabídnout řídící jednotku MAGIC G4, nebo přestavbu se systémem Autogas Prins VSI nebo Direct LiquiMax pro přímé vstřikování kapalné fáze LPG benzínovými vstřikovači.

Servis LPG

Servis a údržba vozidel s pohonem LPG

Garantujeme jednoduchý a cenově přijatelný servis bez problémů např. typu „zakódovaná řídící jednotka LPG“ a pod. Naše systémy je možné snadno diagnostikovat. Pokud ve Vašem blízkém okolí není přímo náš smluvní partner, poskytneme veškerou technickou podporu i jakékoli jiné firmě zabývající se montážemi a servisem pohonů LPG. Veškerý materiál pro servis a opravy LPG i CNG máme skladem, posíláme obratem. V případě potřeby servis LPG samozřejmě provedeme my.

Máte-li jakýkoli dotaz k ceně přestavby na LPG a všemu co s tím souvisí, můžete nám jednoduše poslat dotaz, nebo poptávku na cenu přestavby, případně volejte na 603 566 206, nebo 603 418 852

LPGTECH přední kit
Close Menu