Skip to main content
search

Cena přestavby LPG se systémem AUTOGAS ALEX 

Autogas ALEX je polská firma, která klade velmi vysoké nároky na kvalitu a perfektní funkčnost svých výrobků. Firma si zakládá na vlastním vývoji i vlastní výrobě všech komponentů přestavbové sady LPG.
Vysoké pracovní nasazení a nároky na profesionalitu a cílevědomost přinášejí své ovoce. Firma vyváží své výrobky do celého světa. Od jara 2018 pustila firma ALEX do prodeje také úplně nový systém pro motory s přímým vstřikováním TSI, FSI, GDI pod značkou ALEX IDEA. Na vývoji tohoto systému se částečně podílela i naše firma Gasinsight s.r.o..

Systém má ve srovnání s konkurencí velmi nízkou spotřebu benzínu cca 3 – 5%, což je prakticky stejné, jako spotřeba benzínu u běžných nepřímovstřikových motorů na LPG. Všechny tyto systémy totiž přepínají na LPG až po zahřátí motoru na cca 30°C. Do té doby běží na benzín.

Cena přestavby LPG Autogas ALEX NANO, OPTIMA, IDEA

Cena přestavby LPG se systémem ALEX závisí na  konkrétní sestavě komponentů soupravy pro přestavbu na pohon LPG. Systémy ALEX  používají výhradně komponenty vlastní výroby. Řídící jednotky ALEX NANO, OPTIMA, OPTIMA EXPERT a IDEA jsou špičkové výrobky s mnoha možnostmi nastavení a použití speciálních algoritmů v procesu řízení přípravy směsi prakticky pro každý motor.

Na řídící jednotky poskytuje výrobce záruku 5 let. Vstřikovače BARRACUDA jsou hi-tech výrobky jejichž parametry snesou srovnání se vstřikovači firmy KEIHIN, které jsou považovány za absolutní světovou špičku.

Důkazem je i skutečnost, že vstřikovače BARRACUDA úspěšně používáme jako náhradu poškozených vstřikovačů KEIHIN při servisu vozidel se systémem PRINS. Jiné vstřikovače s tímto systémem nejsou schopny fungovat. Dalšími komponenty firmy ALEX jsou vlastní reduktory SHARK a TURBOT, které rovněž vynikají dlouhou životností a perfektní funkčností. Firma má vyvinutý i vlastní elektroventil, nebo odstředivý separační filtr s variabilním nastavením vstupu a výstupu plynu.

Přestavba na LPG s klasickým vstřikováním ALEX NANO, OPTIMA, OPTIMA EXPERT, nebo přímé vstřikování  TSI, GDI .. na LPG se systémem ALEX IDEA

Ceny uvedené v oddělených tabulkách níže jsou uvedeny pro odlišné kategorie přestavby na LPG vzhledem k typu vstřikování paliva přestavovaného motoru. Přestavba přímo vstřikovaného motoru např. TSI, Ecoboost.. má navíc dvě možné varianty – přestavba na LPG se vstřikováním plynné fáze LPG plynovými vstřikovači před sací ventily motoru, nebo vstřikování kapalného LPG přímo do válců motoru benzínovými vstřikovači.

Autogas Alex logo

Sekvenční vstřikování plynné fáze LPG ALEX NANO, nebo OPTIMA

Klasický systém nepřímého sekvenčního vstřikování plynné fáze plynovými vstřikovači před sací ventily motoru

ALEX NANO 3 válec

ALEX NANO 4 válec

ALEX OPTIMA EXPERT 4 válec

ALEX OPTIMA 6 válec

ALEX OPTIMA EXPERT 6 válec

ALEX OPTIMA 8 válec

ALEX OPTIMA EXPERT 8 válec

ALEX IDEA DI 3 válec pro přímé vstřikování

ALEX IDEA DI 4 válec pro přímé vstřikování

Volitelné položky a doplňky přestavby

Koncovka plnění u benzínového hrdla
Plnící koncovka umístěná prostoru uzávěru benzínové nádrže
od 900,-
Dávkování aditiva LPG podtlakové s náplní 0,5l aditiva
Dávkovací dóza s příslušenstvím pro aplikaci LPG aditiva podtlakem sání motoru
1650,-
Tlakové elektronické dávkování Elektronik Valve Protector(EVP)
Elektronické dávkování aditiva LPG přes plynové vstřikovače. Vysoce účinná a přesná aplikace látky pro ochranu motoru
6800,-
Obal rezervního kola
Ochranný obal na rezervní kolo z kvalitního materiálu s popruhy pro snadné nesení

320,-
Separační filtr plynné fáze odstředivý pro oddělení parafínů
Speciální filtr s vysokým stupněm separace pevných nečistot a parafínů z nekvalitního LPG pro ochranu vstřikovačů plynu
300,-
Obal na koncovku plnění LPG
Látkové pouzdro na šroubovací koncovku tankování, nebo redukci tankování
50,-
Kontaktní formulář
Close Menu