Skip to main content
search

Cena přestavby LPG se systémem Prins

Prins Autogassystemen je holandská firma s dlouhodobou pověstí světového leadera v oboru alternativních pohonů vozidel na LPG i CNG.

Cena přestavby LPG Prins

Cena přestavby LPG se systémem Prins vychází hlavně z cen komponentů a logistických nákladů na dopravu od výrobce z Holandska. Systém Prins používá výhradně vstřikovače LPG Keihin, které vyrábí a dodává stejnojmenná japonská firma. Jedná se zřejmě o nejkvalitnější, ale zároveň nejdražší vstřikovače LPG vůbec. Ani ostatní komponenty soupravy Prins příliš nezaostávají svou kvalitou za vstřikovači plynu Keihin. Tomu také odpovídá cena přestavbových sad systémů Prins VSI, Prins VSI-2.0 DI nebo Prins Direct LiquiMax. Od těchto faktů se odvíjí také ceny servisního materiálu, náhradních dílů i cen za opravy systémů LPG značky Prins obecně. Servis systémů  Prins Autogas mohou provádět pouze autorizované firmy. Pouze ty disponují originálním diagnostickým software a speciálním komunikačním kabelem pro komunikaci s řídícími jednotkami. Autorizovaní partneři Prins mají také přístup k originálním dílům a servisnímu materiálu včetně důležitých servisních informací.

Přestavba LPG Prins s klasickým vstřikováním nebo přímý vstřik kapalného LPG

Ceny uvedené v oddělených tabulkách níže jsou uvedeny pro odlišné kategorie přestavby na LPG vzhledem k typu vstřikování paliva přestavovaného motoru. Přestavba přímo vstřikovaného motoru např. TSI, Ecoboost.. má navíc dvě možné varianty – přestavba na LPG se vstřikováním plynné fáze LPG plynovými vstřikovači před sací ventily motoru, nebo vstřikování kapalného LPG přímo do válců motoru benzínovými vstřikovači.

Cena přestavby LPG Prins
Cena přestavby LPG Prins vstřikovače LPG Keihin

Sekvenční vstřikování plynné fáze LPG Prins VSI DI pro motory s přímým vstřikováním  TSI, GDI …

Přestavby na LPG motorů s přímým vstřikováním TSI, FSI, GDI, Ecoboost, SkyActiv..  s přívstřikem benzínu.
Jedná se o nejefektivnější formu přestavby motorů s přímým vstřikováním na LPG – poměr cena a výkon

Cena přestavby LPG Prins VSI-2.0 DI LPG
Seznam vozidel vhodných pro VSI-2.0 DI
Kontaktní formulář

Close Menu