Skip to main content
search

Alex  Autogas Professional Installations LPG & CNG

Výrobce kompletních přestavbových sad LPG špičkových parametrů

Alex autogas instalation

Firma Alex Autogas působí v automotive branži od roku 1999. Začínala jako montážní firma, která prováděla přestavby automobilů na LPG pro zákazníky, tedy jako běžná montážní dílna. Postupem času se firma posunula do role dovozce komponentů přestavbových sad LPG zejména italských systémů AEB apod. Zhruba od roku 2008 začíná etapa vývoje firmy jako výrobce komponentů LPG pro přestavby vozidel na LPG. Postupným vývojem prošla firma dlouhou cestou během které se stala vedoucím lídrem v oboru alternativních pohonů vozidel.Alex Autogas LPG & CNG

Firma Alex je jednou z mála, která sama vyvíjí a sama vyrábí kompletní ucelené sady komponentů pro přestavby vozidel na pohon LPG. Firma Alex má vlastní reduktory Alex Shark a Alex Turbot, vlastní vstřikovače Alex Barracuda, vlastní speciální odstředivý separační filtr plynné fáze LPG Ultra 360° a vlastní elektroniku, která v současné době pokrývá jak konvenční motory s nepřímým vstřikováním MPI, tak moderní benzínové motory s přímým vstřikováním jako jsou TSI, FSI, GDI apod. Řídící jednotky jsou reprezentovány řadou Alex Nano, Alex Optima, Alex Optima Expert OBD, Alex Idea DI.

Výrobce Alex má patentovanou celou řadu důmyslných řešení jak konstrukčních, tak technologických. Firma má vlastní vývojové oddělení a zaměstnává špičkové odborníky. Ve výrobních halách má nejmodernější stroje. V roce 2019, kdy firma slavila 20 let své existence měla na svých výrobních linkách nejstarší stroj 5 let. Vše ostatní je nové, supermoderní zařízení.

Maximální důraz na kvalitu a spolehlivost není u firmy Alex jen fráze. Firma skutečně vyrábí komponenty LPG i CNG té nejvyšší kvality.  

Naše firma Gasinsight s.r.o. zastupuje výrobky Alex Autogas na českém trhu od roku 2013. Za tu dobu jsme prodali i namontovali tisíce kusů komponentů pro přestavby vozidel na pohon LPG. Můžeme konstatovat, že kvalita výrobků Alex je na té nejvyšší úrovni a to jak z hlediska kvality výroby, tak z hlediska funkčnosti a technické dokonalosti všech výrobků, které svými vlastnostmi a parametry velmi často předčí známé značky z oboru alternativních pohonů vozidel na LPG nebo CNG.

Alex Autogas LPG
Alex autogas reduktor Shark
Alex Autogas vstřikovače Barracuda
Alex autogas reduktor Turbot
Alex Autogas filtr Ultra 360°
Close Menu