Cena přestavby na LPG – nabídka

Pokud máte zájem o co nejpřesnější cenovou nabídku přestavby Vámi poptávaného vozidla, vyplňte prosím pečlivě níže uvedený poptávkový formulář. Na základě tohoto formuláře Vám vypracujeme konkrétní nabídku na přestavbu Vašeho vozidla.

Formulář pro specifikaci poptávky na přestavbu LPG

Pole označená * jsou povinná
Help Text
Help Text
Help Text
Help Text
Help Text

Cena přestavby na LPG se systémem sekvenčního vstřikování LPGTECH, který je vycena přestavby lpg_cenik_80baven vysoce sofistikovanou automatickou adaptabilitou s využitím 3D palivových map závisí na typu a výkonu motoru, ale také na konfiguraci přestavbové sady. Orientační ceny přestaveb s jednotlivými typy řídících jednotek systému LPGTECH uvádíme v základním ceníku. Všechny varianty obsahují již v základu vysoce kvalitní přesné plynové vstřikovače, které jiné systémy nabízejí za citelný příplatek.

     Při použití vstřikovačů TECH DRAGON má tento systém  nedostižné parametry v přesnosti vykreslení palivové mapy plynu v celém rozsahu provozní a výkonové charakteristiky motoru. Proto dostává motor vždy odpovídající množství paliva LPG. Díky tomu nedochází k snížení výkonu motoru který jinak způsobí  zásah emisního řídícího systému vždy, když zjistí nesprávný poměr palivové směsi. Nedochází také k nežádoucímu zatěžování součástí motoru nadměrně vysokými teplotami vlivem hoření nesprávné směsi paliva zejména ve vysokém zatížení.
Díky těmto vyjímečným vlastnostem mají také vozidla se systémem LPGTECH dlouhodobě velmi úsporný provoz na LPG.
Dokladem našeho tvrzení jsou výsledky realizovaných emisních testů jejichž součástí je i měření výkonů motoru na základní a alternativní palivo benzín(E5) a plyn(LPG) na pověřené zkušebně TÜV Roztoky.
Protokoly konkrétních měření jsou ke stažení níže:

Výkon motoru na LPG  DACIA LOGAN 1,6
Výkon motoru na LPG  DACIA DOKKER 1,6
Výkon motoru na LPG  CITROEN NEMO 1,4

 

ECU LPGTECH 5let zárukaCena přestavby na LPG od LPGTECH

Máte-li jakýkoli dotaz k ceně přestavby na LPG a všemu co s tím souvisí, můžete nám jednoduše poslat dotaz, nebo poptávku na cenu přestavby, případně volejte na 603 566 206, nebo 603 418 852

Pole označená * jsou povinná

 

 

LPGTECH